CÁBELÍCI 2009 - 3.KOLO ZIMNÍ LIGY PRAHA

03.02.2020 11:10

V neděli 02.02.2020 na Cábelíky ROČNÍKU 2009 čekali ve 3.kole zimní ligy soupeři FK Čechie Dubeč a SK Slavia Jesenice.

V prvním zápase proti FK Čechie Dubeč se Cábelíkům herně dařilo velmi dobře. Po pár rychlých brankách se naše hra zklidnila a kluci si zbytek zápasu už jen užívali, soupeř nestíhal naše vysoké herní tempo. Cábelíci v zápase předvedli spoustu skvělých útoků, přesných přihrávek, střel a kvalitních zakončení.

K druhému zápasu Cábelíci nastoupili proti kvalitnějšímu týmu SK Slavia Jesenice. V zápase Cábelíci nebyli důrazní před brankou a tak těsné vedení od 5 minuty v prvním poločase drželi až dokonce. Střelecky se už tak nedařilo jako v prvním zápase, škoda dvakrát trefené tyčky. Velká pochvala klukům z ročníku 2009.

K poslednímu zápasu zimní ligy Cábelíci ročníku 2009 tak nastoupí proti týmu FK Sparta Košíře, který se bude konat dne 01.03.2020, naše bilance je  5 výher a 1 prohra, skóre 25:9.

Výsledky zápasů:

FK Králův Dvůr – FK Čechie Dubeč 12:0 (Hrdina 4x, Moutelík 5x, Chroust 2x, Vokáč)

FK Králův Dvůr – SK Slavia Jesenice 1:0 (Hrdina)