CÁBELÍCI 2010 NA ZIMNÍ LIZE V PRAZE

22.01.2020 07:37

V neděli 19.1., odpoledne, Cábelíci 2010 odehráli další dva zápasy Zimní ligy starší přípravky. Hrálo se opět 2 x 20 minut v nafukovací hale v Praze Na Ovčíně. První problém se objevil ještě před zápasem, kdy z 9 nominovaných se dva omluvili pro nemoc. Proto Cábelíci nastoupili pouze s jedním hráčem na střídání. Prvním soupeřem byl tým Viktoria Vestec. Začátek neměli naši hráči nejlepší, a tak záhy prohrávali 0:1, když soupeř byl jasně lepší. Nicméně zvýšenou bojovností a nasazením se podařilo hru a následně i skóre vyrovnat. Hra i skóre bylo dlouho vyrovnané, i když více šancí si přece jenom vytvořil soupeř. Tady je nutné vyzdvihnout výkon našeho brankaře, který tým několikrát podržel. Nicméně ke konci druhého poločasu začaly našim hráčům docházet síly a zápas nakonec skončil výsledkem 2:4. Tentokrát jsme mezi zápasy neměli, bohužel, žádnou přestávku v podobě zápasu soupeřů a tak museli Cábelíci nastoupit hned k dalšímu zápasu. V tom byl soupeřem SC Xaverov. I přes únavu z prvního zápasu a již zmiňovanou absenci několika hráčů základní sestavy sehráli opět vyrovnaný zápas. Soupeř sice po většinu zápasu vedl, ale pouze nejtěsnějším rozdílem, takže bylo stále o co hrát. Bohužel se znovu projevila bolest v proměňování šancí, které si vytvořili. Po jedné zahozené šanci soupeř skóroval a odskočil na rozdíl dvou branek. To už bylo nad síly našich hráčů i s ohledem na stále se zvětšující únavu. I tak se snažili a bojovali až do konce, i když výsledkem byla nakonec prohra 2:5 po další inkasované brance v samém závěru utkání. Na závěr bychom chtěli všem zúčastněným hráčům poděkovat za přístup k oběma zápasům, jejich bojovnost a nasazení.

Sestava FK Králův Dvůr: Boubín R., Dvořák (1), Krásný (1), Lapka, Novák (2), Prokš, Vlček