CÁBELÍCI 2010 – TŘETÍ KOLO ZIMNÍ LIGY V PRAZE

06.02.2020 15:11

První únorovou neděli 2.2. v odpoledních hodinách odehráli Cábelíci 2010 další dva zápasy Zimní ligy starší přípravky. Hrálo se opět 2 x 20 minut v nafukovací hale Na Ovčíně. Prvním soupeřem byl tým  SK Ďáblice. Od začátku byla hra vyrovnaná s mírnou převahou našich hráčů. I tak poločas skončil nerozhodným výsledkem 0:0. Do druhého poločasu trenéři Cábelíky nabádali ke zvýšení bojovnosti a nasazení, avšak opak byl pravdou. Soupeř začal být lepší, naši hráči byli všude druzí a tak v polovině druhého poločasu byl stav 0:2. I když s blížícím se koncem naši hráči přidali a vytvořili si převahu, branku se vstřelit nepodařilo. Naopak pár minut před koncem zápasu zvýšily Ďáblice na 0:3 po hrubé chybě našeho brankaře. Tímto výsledkem také zápas skončil. Před dalším zápasem měli Cábelíci jeden zápas pauzu, kterou trenéři využili k důrazné domluvě všem hráčům. K druhému zápasu nastoupili naši hráči proti týmu SK Benešov, který během naší pauzy jednoznačně porazil fotbalisty Ďáblic. Do zápasu s Benešovem jsme vstoupili podobným výkonem, jako jsme končili první zápas a záhy prohrávali 0:1. Od tohoto okamžiku se hra Cábelíku výrazně zlepšila a do poločasu otočili skóre na 3:1. Když na začátku druhého poločasu zvyšovali Cábelíci na 4:1 zdálo se být o osudu zápasu rozhodnuto. Bohužel jsme po rychlém protiútoku inkasovali a Benešov tak zápas zdramatizoval. Zřejmě povzbuzeni druhou brankou nás hráči Benešova zatlačili a výsledkem odpískaná penalta proti Cábelíkům. Tato penalta zůstala, naštěstí neproměněná, což se ukázalo jako klíčové pro další vývoj zápasu. Naši hráči se opět zlepšili a postupně zvýšili skóre až na konečných 6:2.

Sestava FK Králův Dvůr: Ludrovský, Boubín R., Krásný (1), Lapka, Niedermajer, Novák (3), Novotný, Prokš, Roztočil (2).