7. den - EURO Šlovice a přípravy na odjezd

21.08.2017 10:09

Páteční rozcvička byla poslední a taky jiná. Tentokrát si předcvičovali kluci sami a byly zde k vidění zajímavé kousky. Dopoledne jsme na hřišti ve Slabcích uspořádali turnaj EURO Šlovice 2017, kdy zvítězila Anglie, kolébka fotbalu.Turnaj byl zvláštní v tom, že byl nechtěně prodloužen o půl hodiny, protože se hlavnímu pořadateli panu Vitíkovi zastavily hodinky. Naštěstí jsme všichni neúprosné vedro přežili a dokonce jsme stihli i oběd. Po polední pauze jsme se opět vydali na společný výlet, na oblíbené místo k Berounce, na výbornou zmrzlinu a točenou Malinovku. :-)

Po večeři proběhlo slavnostní ukončení s předáním věcných darů a následně se naši kluci zúčastnili diskotéky, kterou uspořádali děvčata z tanečního klubu. Mnozí nás překvapili svojí taneční šikovností a improvizací a většina z tanečníků byla zpocená tak, jako nikdy po fotbale, což nás trochu zamrzelo. Na tanečním párty jsme vydrželi do 21.00 hodin a poté jsme se již uchýlili na pokoje.

Na závěr bychom chtěli všem rodičům pro jistotu zopakovat, že děti budou k vyzvednutí JIŽ zítra od 9.00 hodin, kdyby na to chtěl někdo náhodou zapomenout. :-)

Foto ve fotogalerii.