CÁBELÍCI 2009 ZVÍTĚZILI VE VYSOKÉM ÚJEZDĚ

30.05.2019 10:00

Za krásného slunečného dne se tým FK Králův Dvůr ročníku 2009 vydal v neděli 26.5. do nedalekého Vysokého Újezdu, kde odehrál poslední turnaj okresního přeboru starších přípravek této seźony. Na vcelku dobře připraveném hřišti opět změřili síly s již známými soupeři.

V prvním zápase s týmem Horymíru Neumětely předvedli Cabelíci jeden z nejlepších zápasů v celé sezoně, k čemuž přispěl výkonem také soupeř, takže byl k vidění velmi pohledný duel, který nakonec skončil těsným, ale zaslouženým vítězstvím Cábelíků, neboť si přeci jen vytvořili více brankových příležitostí. Ve druhém zápase s domácím týmem Vysokého Újezdu měli kluci pomalejší rozjezd způsobený kvalitou soupeře, ale brankami v rozmezí 5 minut nakonec utkání zvládli a vyhráli vyšším rozdílem. Třetí zápas s týmem ČL-U Beroun byl jako vždy velmi bojovný. Soupeř se dokáže zdravě nabudit a odehrát dobré utkání. V zápase Cábelíci vedli, bohužel soupeř dokázal dvěma brankami skóre otočit, ale poslední slovo měli opět kluci z králováku a brankou stanovili konečnou remízu.

Ve čtvrtém zápase nepovolili soupeři z Hudlic vůbec nic a zcela zaslouženě vyhráli.

Poslední zápas proti Zaječovu byl též jasnou záležitostí, kluci si s chutí zahráli a výsledkem bylo jasné vítězství. Co říci závěrem? Zaslouží se poděkovat hráčům za předváděnou hru během turnajů, i když ne vždy to bylo ideální. V některých zápasech hlavně s těmi fotbalově vyspělejšími, kluci ukázali, že dokáží předvádět hru na, kterou je radost se dívat. Trenéři doufají, že kluci budou mít chuť neustále se zdokonalovat a zlepšovat své fotbalové schopnosti. A v neposlední řadě musíme poděkovat i rodičům, bez jejich podpory by to opravdu nešlo. Petr Vávra

 

Výsledky . 

FK Králův Dvůr B - Horymír Neumětely   1:0  (Chroust)

FK Králův Dvůr B - TJ Sokol Vysoký Újezd   6:0  (3x Lapka, Grigárek, Fatka, Chroust)

FK Králův Dvůr B - ČL-U Beroun    2:2  (2x Hrdina)

FK Králův Dvůr B - SK Hudlice   8:1  (3x Hrdina, 2x Grigárek, Vokáč, Chroust, Foltýn)

FK Králův Dvůr B - TJ Zaječov   8:0  (2x Chroust, Vokáč, Abrahám, Grigárek, Fatka, Hrdina, Lapka)  

Horní zleva: Petr Vávra, David Vokáč, Matyáš Kajer, Antonín Grigárek, Jakub Fatka, Ondřej Chroust, David Fatka

Dolní zleva: Teodor Hrdina, Matěj Foltýn, Petr Moutelík, Martin Abrahám, Filip Vávra, David Lapka