MINI CUP 24.5.2015 ČAFC PRAHA

27.05.2015 09:44

V neděli 24.5.2015 jsme se zúčastnili dalšího turnaje ze série Mini Cupu v pražských Záběhlicích, ve složení Vávra, Dřevěný, Hlásek, Repšová, P.Boubín, Szollosi, Urban, Autrata, Vrba a Kokeš nás čekala skupina B a 6 zápasů.

Prvním soupeřem byl Sokol Lipence B. Začátek zápasu nám vyšel skvěle, když jsme po gólech Hláska a Vrby vedli 2-0. Bohužel, pak došlo k několika po sobě jdoucím chybám, po kterých jsme inkasovali postupně 4 branky. Ve druhém zápase jsme změřili síly s týmem SK Ďáblice modrá. Tento zápas se nám vydařil po všech stránkách, výhra 3-1 po 2 brankách Vrby a jedné Hláska.

Třetím soupeřem ve skupině byla FK Dukla Jižní Město B. Bohužel v tomto zápase jsme na soupeře nestačili a i když jsme ze začátku zápasu měli 2 velké šance nakonec jsme odešli poraženi 4-0.

Ve čtvrtém zápase jsme se utkali s týmem FK Viktoria Žižkov B. Začátek zápasu opět nebyl špatný, ale pak soupeř potrestal naše chyby a zvítězil 3-0.

Pátým soupeřem byl pozdější vítěz naší skupiny SK Union Vršovice. I přes porážku 2-1, kdy svoji 1. branku na tomto turnaji vsítil Patrik Boubín, jsme nebyli horším týmem a celý zápas jsme se soupeřem drželi krok, ale nakonec i přes některé šance na vyrovnání skončil zápas prohrou.

V posledním zápase nám byl soupeřem tým ČAFC Praha C. Zápas byl od začátku v naší režii a po brankách Vrby, Hláska, Dřevěného a dvou branek Urbana jsme zvítězili 5-0.

V konečné tabulce jsme získali pěkných 6 bodů, čímž jsme bodově překonali naši předchozí účast, ale i tak to stačilo pouze na 6.místo ve skupině. Ovšem vzhledem ke kvalitě odehraných zápasů a předvedeným výkonům v našem mužstvu, je vidět zlepšení ve hře a jsme přesvědčeni, že budeme v příštím ročníku Minicupu hrát důstojnou roli a budeme obsazovat vyšší příčky než doposud, kdy sbíráme hlavně zkušenosti a seznamujeme se s atmosférou těchto turnajů.

Pořadí:

1. Union Vršovice modrá - 18 bodů; FK Dukla Jižní město B - 12; 3. FK Viktoria Žižkov B - 12; 4. Sokol Lipence B - 7; SK Ďáblice modrá - 7; FK Králův DVůr - 6; ČAFC Praha C - 0