ROČNÍK 2010 - MINI CUP PRVNÍ MÍSTO

25.10.2016 09:18

Dne 22.10.2016 se v odpoledních hodinách uskutečnila 3. série našeho Mini Cupu, který přinesl spousty námahy, gólů, radosti a překvapení. Jako trenér musím na úvod podotknout, že jsem byl s výkonem všech hráčů velice spokojený a u některých dosti překvapený. V úvodním zápase se naši bojovníci střetli s FK Dukla Praha, kde dokazovali svým soupeřům obrovskou chuť a nasazení vyhrát. Po celou dobu tohoto zápasu jsme měli jasnou kontrolu míče a převahu, což nám zajistilo krásnou výhru 3:2 zásluhou tří střelců Jirky Orlíka, Jana Koudely a nováčka Adama Roztočila, což bylo obrovské překvapení pro všechny. V dalším utkání proti TJ. Březiněves se naši hráči dostali hned v prvních minutách do vedení, po velké chybě soupeře, kterou potrestal Jiří Orlík. Po otevření skóre se našim hráčům příliš nevedlo a náš soupeř nás doslova uzavřel na naší polovině. Náš brankář, Oliver Ludrovský, měl plné ruce práce a podržel náš tým při několika gólových šancích, i přesto se soupeři podařilo utkání otočit ve svůj prospěch. Hra se pomalu chýlila ke konci a již to vypadalo, že tento mač prohrajeme, ale v posledních minutách se Cábeličci probudili a ještě před hvizdem rozhodčího zajistil Jan Koudela vyrovnání stavu na 2:2. Ve třetím zápase nastoupili naši opět ve skvělé formě proti domácím ČAFC Praha zelená. Hned v úvodu se opět dostali do vedení a hru bez problémů kontrolovali, což si pojistili ještě jednou brankou, soupeř na konci pouze zkorigoval na 2:1. Před čtvrtým zápasem proti Viktoria Žižkov červená se většina hráčů posilnila, i když ne zrovna vhodným jídlem, bramborovými plackami. A jelikož jsme měli ještě čas zahráli jsme si společně na „babu“ a tzv. bago. V tomto zápase jsme soupeře přehrávali, i když se nám příliš nedařilo střelecky se prosadit. Hráči mířili především do brankové konstrukce a to minimálně tři krát. Po velkém náporu konečně otevřel skóre, další z našich nováčků, Dáňa Kasl. Tato branka byla pro nás velice důležitá. Hráči se uklidnili a hra byla zase o něco efektivnější, skóre jsme navýšili na konečných 2:0. Poslední zápas a to nejlepší na konec, tým Tempodraci. Tady se rozhodovalo o umístění na prvním nebo třetím místě. Tento zápas byl z naší strany nejvydařenější. Jako první otevřel skóre velice rychlý a důrazný Jan Koudela. Druhým gólem přispěl Jiří Orlík a už to vypadalo, že první místo bude naše, ale soupeř se probudil a ukázal, že také dokážou ohrozit naší bránu, podařilo se jim snížit stav na 2:1. Hra se stále odehrávala na naší polovině a nevypadalo to nějak nadějně, ale hráči i trenéři však neztráceli hlavu a snažili se jeden druhého podporovat. Minuty ubíhali a my se snažili udržet výsledek. Nakonec se nám podařilo z rychlého protiútoku vstřelit branku díky přesné střele Damiána Pokorného. Tímto vítězstvím v poměru 3:1, jsme si tak zaslouženě zajistili první příčku a zlaté medaile.