ROČNÍK 2010 - ÚSPĚŠNÝ TURNAJ V ODOLENÉ VODĚ

07.12.2016 08:49

Dne 3.12.2016 se v ranních hodinách odehrál halový turnaj, tentokrát nedaleko hlavního města Prahy v malé části obce Odolena Voda. Úvodem se musím omluvit, že jsem na tento turnaj dorazil pozdě a hráčům tak nezbýval čas na řádnou rozcvičku, já trenér Orlík. Další důležitou věcí, kterou musím zmínit je ta, že naší hráči si zasloužili velký obdiv všech za obrovskou pomoc týmu Březiněves, neboť doplňovali jejích chybějící stav sestavy z důvodu náhlých onemocnění. Naší Cábelíčci tímto skutkem zachránili nejen Březiněves, ale celý turnaj a za to si zaslouží obrovskou pochvalu všech trenérů. Teď už pojďme konečně nahlédnout na jednotlivé zápasy a výkony našich hráčů. První utkání s SK Hostivař skončil 1:0 pro Cábelíky, gólem Radima Boubína a parádní přihrávkou Matěje Nováka. Dalším soupeřem byla Březiněves, která nám společně s našimi dvěma hráči neumožnila příliš se dostávat přes polovinu hřiště a do větších šancí. Byl to obrovský boj, ale nakonec nás tým Březiněves s pomocí našich hráčů přehrál a zvítězil zaslouženě 3:1. Za Cábelíky přispěl jednou brankou Matěj Novák, který si na tomto turnaji nevedl vůbec špatně. Třetí utkání bylo proti doposud neporaženým Čakovicím, které své umění dokazovali od samého začátku hry. Naši kluci se však nevzdávali a bojovali ze všech svých sil, což jim pomohlo udržet nerozhodný výsledek 0:0. V předposledním zápase se nám ze začátku proti FK Spartak Kbely bílá dařilo nejlépe. Hned v úvodních minutách jsme vstřelili dvě branky zásluhou Radima Boubína a Jirky Orlíka, ale poslední minuty patřili Kbelům. Nejprve snížili a v závěru hry dokonce vyrovnali na konečných 2:2. Tímto se nám zkomplikovala možnost umístění se na medailových pozicích. Byla už jen jediná naděje, vyhrát poslední zápas proti Spartak Kbely černá, což se povedlo v posledních minutách hrací doby. Stav utkání byl dlouho nerozhodný až do času 13:01 (hrací doba zápasu 14 minut), kdy Orlík skvělé našel volného Boubína a ten po lehkém posunutí nakopl míč, který vymetl pavučinu v pravém horním růžku soupeřovi branky. Tímto gólem jsme si zajistili stříbrnou pozici.

Konečné umístění: 1. TJ Březiněves  12b; 2.FK.Králův Dvůr  8b; 3. Kbely černá; 7b; 4. Avia Čakovice  5b; 5. Kbely bílá  5b; 6. Hostivař  3b