ROČNÍK 2011 – ČTVRTÉ SETKÁNÍ NA MINI CUPU NA ČAFC A ZNOVU DVA TÝMY

28.05.2018 08:32

Sobota 26.5.2018 dopolední a polední turnaje Praha Záběhlice

Po minulém úspěchu přišel pád. Poznali jsme jak je turnaj na ČAFC zrádný a vyrovnaný. Bylo z toho nakonec šesté místo, za získané čtyři body. V turnaji rozhoduje každá chyba a každý gól. Začali jsme skvěle a v prvním zápase jsme vedli nad Benešovem 3:0, jenže obrovskou ztrátou koncentrace jsme nechali soupeře otočit skóre a prohráli 4:3. To kluky dostalo hodně dolů. V dalším zápase nám soupeř naložil šest kusů. Do dalších zápasů jsme sestavu trochu proházeli a výsledkem byla remíza 0:0 s Ďáblicemi. Sebevědomí se nám trochu zvedlo a porazili jsme pozdějšího vítěze turnaje Duklu Praha. V posledním zápase jsme chtěli ještě zachránit naši čest a podali výborný výkon. V zápase jako na houpačce jsme bojovali a potrápil Viktorku Plzeň, jenže stejně jsme prohráli 6:4.

 

SK Benešov – FK Králův Dvůr 4:3

TJ Straky – FK Králův Dvůr 6:0

SK Ďáblice – FK Králův Dvůr 0:0

FK Dukla Praha – FK Králův Dvůr 4:5

FC Viktoria Plzeň – FK Králův Dvůr 6:4

 

Odpoledne opět nastoupili děti, co mají minimum zkušeností s turnaji. Na ČAFC přijeli podruhé a ukázali se v lepším světle než poprvé. Vyhráli první zápas a i druhý a začali svojí divokou jízdu. Na chvilku nás přibrzdil vítěz turnaje Slovan Kunratice, ale i ty jsme lehce potrápili. Následovalo další vítězství, ale rozhodčí nám zapsali remízu 2:2, což jsme zjistili až při vyhlášení výsledků. Pak následovala remíza a v posledním zápase další vítězství a celkové 3. místo. Měli jsme být správně druzí, ale i tak jsme měli radost z výkonů našich kluků.

Na závěr tu zmíním ještě jeden odpolední úspěch, i když ceny pro jednotlivce nerad sbírám. V penaltovém rozstřelu přišel o primát nejlepšího střelce turnaje Matyáš Skala, i přesto gratulace.

 

FK Viktoria Žižkov – FK Králův Dvůr 0:4

FK Králův Dvůr – FK Dukla Jižní Město 4:0

FK Králův Dvůr – SK Slovan Kunratice 2:6

FK Králův Dvůr – SK Slavia Jesenice 2:2 (2:1)

TJ Sokol Stodůlky - FK Králův Dvůr 2:2

ČAFC Praha - FK Králův Dvůr 0:3