2. KOLO ZIMNÍ LIGY - ROČNÍK 2009

20.01.2020 07:52

V neděli 19.01.2020 proběhlo druhé kolo zimní ligy pro starší přípravky. Na Cábelíky (ročníku 2009) čekali soupeři Zeleneč a ČAFC Praha. Zápasy se odehrály na UMT v hale, 2x 20 minut.

První zápas nastoupili kluci proti SK Zeleneč a utkání se jim podařilo velmi dobře odehrát, ačkoliv konečný výsledek 1:0 tomu moc nenasvědčuje. Herně soupeře přehrávali i přestříleli. Soupeř měl jen málo šancí ohrozit naší branku.

K druhému zápasu Cábelíci nastoupili proti týmu ČAFC Praha a dobrý dojem ze hry v prvním zápase potvrdili. Od začátku zápasu hřiště patřilo jen Cábelíkům a konečně dokázali proměnit gólové šance. V prvním poločase vedli 5:1, druhý poločas tak kluci odehráli spíše na jistotu, výsledek si pohlídali a vyhráli 6:2.