CÁBELÍCI 2010 – POSLEDNÍ KOLO ZIMNÍ LIGY

06.03.2020 07:57

První březnový den, v neděli 1.3. se v odpoledních hodinách uskutečnilo poslední kolo Zimní ligy v Praze Záběhlicích. V rámci tohoto kola odehráli Cábelíci 2010 jeden zápas. Na závěr se uskutečnil turnaj dvojic za účasti všech týmů. Hrálo se opět 2 x 20 minut v nafukovací hale Na Ovčíně. Následný turnaj dvojic byl na 1 x 3 minuty. Na závěr zimní ligy se Cábelíci utkali s týmem SK Čechie Uhřiněves, který se, dle dosavadních výsledků, jevil jako papírově nejslabší soupeř. Naši hráči vstoupili do utkání s nasazením a výsledkem bylo brzké vsítění první branky. Cábelíci byli i nadále lepším týmem a tak skóre utěšeně narůstalo. Tentokrát byly k vidění i pěkné kombinační akce v podání Cábelíků. Výsledkem bylo jasné vítězství 13:0. Díky tomuto se tým Cábelíci 20101 umístil na konečném 5. místě sa bilancí 3 vítězství, a 4 porážek a celkovým skóre 29:17. V následném turnaji dvojic se hrálo se 4 branky, s upravenými pravidly. V tomto případě šlo o úplně novou zkušenost našich hráčů. Tomu taky odpovídaly první tři výsledky ve skupině, kdy kluci dvakrát prohráli a jednou remizovali. Ve zbývajících dvou zápasech „o umístění“ již Cábelíci dvakrát slavili vítězství. Konečné umístění Cábelíků jsme se nedozvěděli, protože se vyhlašovaly pouze první tři místa, na které se nevešli.

Sestava FK Králův Dvůr: Ludrovský, Boubín R., Dvořák, Krásný (4), Lapka (1), Novák (4), Pokorný, Prokš (1), Roztočil (3).