MLADŠÍ ŽÁCI FK KRÁLŮV DVŮR

05.06.2021 14:09

Tým mladších žáků FK Králův Dvůr sehrál v sobotu 5.6., po dlouhé přestávce, mistrovský zápas.  Soupeřem jim byl místní rival ze Sokola Králův Dvůr. Hrálo se na velmi dobře upraveném travnatém hřišti v Králově Dvoře, za pěkného počasí. Mladí Cábelíci vstoupili do utkání dobře a dostali se do vedení, pak se hra začala vyrovnávat a soupeři se podařilo srovnat na 1:1. Tak skončil poločas. Do druhého poločasu vstoupil soupeř ze Sokola daleko lépe, důrazně a odskočil domácímu týmu o dvě branky. Cábelíci nesložili zbraně a utkání se jim podařilo srovnat na konečných 3:3. Domácí tým trápili zbytečné ztráty míče nepřesnými, zbrklými přihrávkami. Na druhou stranu musíme kluky pochválit, že nesložili zbraně za nepříznivého stavu a vybojovali alespoň bod. Další zápas soutěže pořádané OFS Beroun sehrají Cábelíci v pátek 11.6. na půdě Loděnic.

Branky: 1:0 Szőllősi Nicolas; 1:1 Cihelka Tomáš; 1:2 Peroutka Vít; 1:3 Křesťan Radek; 2:3 (pen.) Choc Jakub; 3:3 Vrba Jakub

horní zleva: Chroust Ondřej, Yonash Ilarion, Moutelík Petr, Vitík Marek, Vitík Martin, Vávra Filip, Choc Jakub, Szőllősi

dolní zleva: Kúdela Adam, Klimt Mathias, Svoboda Jan, Fatka Jakub, Vrba Vojtěch, Vrba Jakub, Vokáč David