ROČNÍK 2010 - MINI CUP 8.10.2016

17.10.2016 11:24
 

MINI CUP 2016/2017 ČAFC

sobota 8.10.2016

Nominace: Bastl, Dvořák, Koudela, Ludrovský, Novák, Orlík, Pokorný, Prokš, StašHráči : dle nominace,

Zápasy skupina :

FK Králův Dvůr - SK Union Vršovice 0-1

Vyrovnaný zápas s naším soupeřem z posledního turnaje, kdy jsme těsně ve finále prohráli. Nyní jsme opět prohráli těsným výsledkem, ale výsledek mohl být opačný, kdybychom proměnili vyloženou šanci za stavu 0-0.

FK Králův Dvůr - AC Sparta   1-3   (Koudela)

Při mírné převaze sparťanských hráčů jsme se ujali vedení, kdy se prosadil Koudela. Dlouho jsme odolávali útokům soupeře, ale nakonec se hráči Sparty přece jen gólově prosadili a zaslouženě vyhráli.

FK Králův Dvůr - TJ Březiňeves  4-1 (Koudela 2x, Bastl, Prokš)

Jasný průběh zápasu, kdy jsme soupeře přehráli. Gólově se prosadil tradičně Koudela dvěmi zásahy, ale také nováček v našem týmu Dominik Prokš.

FK Králův Dvůr - Viktoria Žižkov 0-1

Opět jsme sehráli vyrovnaný zápas, který moc šancí nepřinesl. Přesto jsme mohli jít do vedení, ale nezkušený rozhodčí nám neuznal dva góly (jeden určitě regulérní byl). Soupeř v závěru využil jednu z mála šancí.

FK Králův Dvůr - Tatran Sedlčany 1-5 (Orlík)

V tomto zápase nás soupeř přehrál, zřejmě se projevila únava a již menší koncentrace na zápas. Gólově se prosadil uzdravený Orlík.

Celkově jsme obsadili páté místo, ale nebýt smolných dvou zápasů, tak jsme měli třetí příčku jistou. Oproti minulému turnaji jsme měli zdatnější soupeře.

Přátelsky :

FK Králův Dvůr - Viktoria Plzeň 1-2