ÚSPĚŠNÝ VSTUP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

03.09.2019 13:53

Mladší žáci FK Králův Dvůr vstoupili úspěšně do nové fotbalové sezóny v okresním přeboru. V pondělí 2.9. si na domácím hřišti poradili s rivalem ze Sokola Králův Dvůr v poměru 5:0. Do utkání vstoupili Cábelíci aktivně a brzy se ujali vedení, které do poločasu postupně navyšovali až na čtyři góly. Ve druhém poločase se obě mužstva do vyložených gólových situací nedostávala, až v úplném závěru z nařízené penalty, za faul ve vápně, Cábelíci navýšili na konečných 5:0. V pátek zajíždějí Cábelíci k dalšímu utkání OP mladších žáků na Tetín.

Branky: Vrba J. 2x, Boubín P., Štěpánek, Choc (p.)

Horní zleva: Jakub Choc, Martin Grešl, Tomáš Dřevěný, Mathias Klimt, František Rožánek, Patrik Boubín, Antonín Štěpánek

Dolní zleva: Jakub Melzer, Marek Vitík, David Vokáč, Robert Klapáč, Jakub Vrba, Vojtěch Vrba